TYDZIEŃ PEŁEN SZACHÓW

Zakończyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich. Reprezentowali nas:

Daniel Trybuś w Juniorach do lat 14
Dominik Piekuś w Juniorach do lat 16
Julia Hoszycka w Juniorkach do lat 10

Oraz drużynowo w składzie:
Daniel Trybuś, Dominik Piekuś, Igor Pastuszka, Kamila Klecha, Dominika Trybuś, Hoszycka Julia. Dominik na podium wśród zawodników na 2-giej szachownicy.  Świetna walka!

W ten weekend odbywały się również turnieje w Pawłowicach.
W turnieju Open do 2000 Elo drugie miejsce zajął pan Kazimierz a w turnieju do 1600 ELO zwyciężył Mateusz.

Za nami również pierwszy wieczór w Capablanca Chess Cafe w Zakątku pod Teatrem. W historycznym pierwszym turnieju wygrał Marek Bitman. Więcej informacji w menu głównym.

Przed nami odprawa techniczna Ligi Rybnickiej 2018 i weekendowy Turniej w Pszczynie. W przyszłym tygodniu w poniedziałek rozpoczynają się w Pokrzywnej 7-mio dniowe Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów i Juniorek o awans do Mistrzostw Polski. Powalczą Kinga Traczyk, Dominika i Daniel Trybuś. Trzymamy kciuki!