PODSUMOWANIE XXVII TURNIEJU BARBÓRKOWEGO

Turniej Barbórkowy za nami. Bardzo miło było zobaczyć wiele osób niegdyś mocno związanych z naszym klubem, jak pana Kazika Rybaka, pana Leona Hermana, pana Emila Papieroka i innych, którzy dziś po latach siadają do szachownicy z juniorami naszego klubu. Dziękujemy za udział przyjezdnym zawodnikom. Łącznie w turnieju wzięło udział 35 osób. Gratulujemy zwycięzcom!

Podziękowania dla pana Prezesa za moc nagród, sprawną organizację i kolejną edycję, która podtrzymuje słuszną tradycję Turniejów Barbórkowych w naszym Klubie.

Wyniki: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_7028/

[pgn] [White “Mateusz Macherzyński (B)”] [Black “Waldemar Staszczyk (Cz)”] [FEN “4r1k1/5p2/q5p1/3P4/1p4QP/3R1B2/1P3PK1/4r3 w – – 0 1”] [SetUp “1”]

{Ruch białych}

[/pgn]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *