NADCHODZĄCE TURNIEJE DLA DZIECI

W najbliższym czasie odbędą się dwa turnieje dla dzieci organizowane przez naszą Akademię. Poniżej kilka informacji dla Rodziców:

W sobotę 13 stycznia odbędzie się pierwszy zjazd Otwartych Drużynowych Mistrzostw Rybnika Juniorów do la t 9 i 13. Zawodnicy będą grać w drużynach. Drużyny z Przedszkoli i Szkół Podstawowych Akademii ustala pan Kazimierz. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału i zgłoszenia swojej chęci panu Kazimierzowi. Dzieci spotkają się ze swoimi rówieśnikami z drużyn z innych miast czy z innych szkół czy przedszkoli z Rybnika. Kolejne dwa zjazdy odbędą się w lutym i w marcu. W ramach tych Mistrzostw można zdobyć kategorię szachową.

W kolejną sobotę 20 stycznia odbędzie się drugi Turniej Szkoleniowy tylko dla Szkół i Przedszkoli z naszej Akademii i z akademii zaprzyjaźnionych. Poprzedni był bardzo udany i liczymy, że ten będzie również świetną zabawą i kolejną okazją na potrenowanie samodzielnych partii i obycie turniejowe.

Obydwa Turnieje odbędą się tradycyjnie w Szkole Podstawowej 34 przy ul. Reymonta 69. Szczegóły każdego wydarzenia w naszym Kalendarzu w głównym menu.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tych wydarzeniach i traktowanie ich jak zabawę i okazję do spotkania. Każdy kolejny turniej będzie dla dzieci coraz przyjemniejszy i głównie na turniejach następuje szachowy progres.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą:

Kazimierz Drabiniok 514 512 269
Mateusz Macherzyński admin@ksz-zefir.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *