NOWOŚCI NA STRONIE

W ostatnim czasie na stronie pojawiły się nowe miejsca i materiały:

Rozbudowa sekcji Klub:

  • Zawodnicy – karta z aktywnymi zawodnikami naszego klubu z aktualnymi rankingami ELO, linkami do profili szachistów w FIDE i w Centralnym Rejestrze
  • Rozgrywki Klubowe 2018 – tabela z klubowym całorocznym turniejem.
  • Stowarzyszenie – kilka słów o stowarzyszeniu, różne dane oraz statut.
  • BAZA WIEDZY – szkic większego projektu. Na razie zapraszam do zapoznania się z tematem kategorii i rankingów szachowych.

Sekcja Historia Klubu

Można tu przeczytać Kalendarium odnotowujące ważniejsze wydarzenia w prawie 30 letniej historii klubu. Można zapoznać się z sukcesami indywidualnymi na przestrzeni lat i występami drużynowymi w Mistrzostwach Śląska Seniorów i Juniorów. Są także podsumowania Ligi Rybnickiej, którą organizujemy już prawie 20 lat, oraz turnieju “Boguszowice” (to już 21 edycji!). Część z nich można przybliżyć sobie bardziej szczegółowo – pod tabelą znajdują się podsumowania poszczególnych turniejów. Sekcja Historii będzie stale uzupełniana i powiększana. Zapraszam gorąco do przypomnienia sobie szachów w naszym klubie sprzed lat.

W panelu bocznym przybyło również kilka ciekawych linków oraz bezpośrednie odnośniki do Kalendarzy ŚlZSzach, PZSzach i FIDE.

Zapraszam także do częstego zaglądania do Kalendarza – tam zawsze aktualne wydarzenia szachowe nie tylko naszego klubu, ale też ciekawsze, wybrane wydarzenia i turnieje w regionie – ta także główne wydarzenia z Polski czy świata.

Strona została też zmodernizowana od wewnątrz.

Mam nadzieję, że dobrze Państwu służy.
Życzę przyjemnego korzystania.

/ mateusz

Projekt strony, wdrożenie i opieka techniczna:

Studio koncepcyjne EXAN RAUZER
er@exanrauzer.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *