NOWA SIEDZIBA KLUBU

Nasz Klub przenosi się do nowego miejsca. Od nowego roku będziemy spotykać się w salce na Pływalni Krytej MOSiR Akwarium w Boguszowicach. W Domu Kultury w Boguszowicach spędziliśmy 28 lat – to ponad ćwierćwiecze! Bardzo dziękujemy za gościnność i współpracę! Nie rozstajemy się z Domem Kultury do końca – będziemy prowadzić tam małe kółko szachowe, ale główne spotkania odbywać się będą w obiekcie MOSiR. Mimo, że do zmiany siedziby zmusiły nas aspekty prawne – Szachy definiowane jako dyscyplina sportu nie mogą być wspierane przez Domy Kultury, to mamy nadzieję, że będzie to krok w przód i korzystna zmiana dla naszego Klubu. Salka MOSiR jest nowoczesna, schludna, z przeszkloną całą ścianą, wyposażona w ekran i rzutnik. Dostępny będzie aneks kuchenny, na korytarzu wygodne kanapy, szatnia i wiele miejsc parkingowych. Będziemy chcieli też współpracować z Halą Sportową i organizować duże szachowe eventy o wysokich standardach.

Dzień i godziny pozostają bez zmian: zapraszamy 9go stycznia od 16.00 do 20.00 na inauguracyjne spotkanie! Wejście głównym wejściem na Basen. Po wejściu do holu należy przejść przez drzwi po lewej na pierwsze piętro.

W planach mamy dodatkowe zajęcia dla Juniorów, nowy punkt w Rybniku w ścisłym centrum – także dla Juniorów i małe kółko szachowe w Domu Kultury – o wszystkich tych nowościach i zmianach poinformujemy w odpowiednim czasie. Także Kalendarz zostanie uzupełniony w najbliższych dniach. Do zobaczenia w pełnym wyzwań nowym roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *