NOWA SIEDZIBA KLUBU

Nasz Klub przenosi się do nowego miejsca. Od nowego roku będziemy spotykać się w salce na Pływalni Krytej MOSiR Akwarium w Boguszowicach. W Domu Kultury w Boguszowicach spędziliśmy 28 lat – to ponad ćwierćwiecze! Bardzo dziękujemy za gościnność i współpracę! Nie rozstajemy się z Domem Kultury do końca – będziemy prowadzić tam małe kółko szachowe, ale główne spotkania odbywać się będą w obiekcie MOSiR. Mimo, że do zmiany siedziby zmusiły nas aspekty prawne – Szachy definiowane jako dyscyplina sportu nie mogą być wspierane przez Domy Kultury, to mamy nadzieję, że będzie to krok w przód i korzystna zmiana dla naszego Klubu. Salka MOSiR jest nowoczesna, schludna, z przeszkloną całą ścianą, wyposażona w ekran i rzutnik. Dostępny będzie aneks kuchenny, na korytarzu wygodne kanapy, szatnia i wiele miejsc parkingowych. Będziemy chcieli też współpracować z Halą Sportową i organizować duże szachowe eventy o wysokich standardach.

Dzień i godziny pozostają bez zmian: zapraszamy 9go stycznia od 16.00 do 20.00 na inauguracyjne spotkanie! Wejście głównym wejściem na Basen. Po wejściu do holu należy przejść przez drzwi po lewej na pierwsze piętro.

NOWA SIEDZIBA KLUBU

W planach mamy dodatkowe zajęcia dla Juniorów, nowy punkt w Rybniku w ścisłym centrum – także dla Juniorów i małe kółko szachowe w Domu Kultury – o wszystkich tych nowościach i zmianach poinformujemy w odpowiednim czasie. Także Kalendarz zostanie uzupełniony w najbliższych dniach. Do zobaczenia w pełnym wyzwań nowym roku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *