KOSMOS w HELIOSIE i EN PASSANT w HALO! RYBNIK

W ostatnim czasie podjęliśmy współpracę z nowymi miejscami i instytucjami tworząc kolejne szachowe miejsca na mapie Rybnika. Poniżej kilka słów o tych inicjatywach do których zapraszam.

KOSMOS Szkoła Taktyki i Ataku
Interaktywne zajęcia szachowe w Ośrodku Szkolenia Kadr Pedagogiczno – Menadżerskich HELIOS przy ul. Saint Vallier, obok Teatru. Odbywać się tam będą zajęcia szachowe dla początkujących Juniorów. Będziemy głównie rozwiązywać zadania taktyczne na rzutniku z użyciem komputera, Internetu i systemu Lichess. Zajęcia mają zwiększyć głębię widzenia i uporządkować proces myślowy. W programie wiele innych zagadnień szachowych i nie tylko. Dodatkowo comiesięczne prezentacje gości – trenerów szachowych z Rybnika i okolic. Zajęcia rozpoczną się prawdopodobnie od przyszłego tygodnia. Są ciągle wolne miejsca. Zapisy i informacje telefonicznie. Dni zajęć do ustalenia. Więcej o Kosmosie w głównym menu: Akademia Szachowa > KOSMOS.

En Passant
Spotkania towarzyskie przy szachach
które odbywać się będą w Halo! Rybnik na ul. Sobieskiego. Świetnie zaaranżowane wnętrze, przyjazna, swoboda atmosfera, spotkania z nowymi ludźmi, nauka gry od podstaw dla dorosłych – to wszystko już od 9go kwietnia w Halo! Rybnik. Do towarzyskich spotkań szachowych zapraszamy początkujących dorosłych w każdym wieku, rodziców Juniorów, bywalców Chess Cafe z Zakątka Pod Teatrem i zupełnie nowe osoby. Spotkania co drugi wtorek w godz. od 17.00 do 19.00.

KOSMOS i En Passant prowadzi:
Mateusz Macherzyński, tel 664 914 005. Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *