Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Wydarzenia for Kwiecień 2018

Calendar Month Navigation

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
26

CAPABLANCA CHESS CAFE

27

AKADEMIA W SP 34

28

AKADEMIA W ANGLOJĘZYCZNEJ

AKADEMIA W PRZEDSZKOLU 39

KLUB

29
30

AKADEMIA W DOMU KULTURY – zajęcia nie odbędą się

31
1

Święta Wielkanocne

2

Święta Wielkanocne

3

I TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

4

AKADEMIA W ANGLOJĘZYCZNEJ

AKADEMIA W PRZEDSZKOLU 39

KLUB

5

AKADEMIA W ANGLOJĘZYCZNEJ

6

AKADEMIA W SP 34

AKADEMIA W DOMU KULTURY

7

GAME OVER XI

III TURNIEJ SZKOLENIOWY AKADEMII SZACHOWEJ ZEFIR – SP 34 Rybnik

8

GAME OVER XI

IV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY MARKLOWICE

9

WODZISŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODST. (II)

LIGA RYBNICKA SP-34 Rybnik vs MKSz Rybnik

CAPABLANCA CHESS CAFE

10

AKADEMIA W SP 34

11

AKADEMIA W ANGLOJĘZYCZNEJ

AKADEMIA W PRZEDSZKOLU 39

KLUB

LIGA RYBNICKA NKSz przy ZNP vs Roszada Żory

12
13

AKADEMIA W DOMU KULTURY

14

EKSTRALIGA i I LIGA ŚLĄSKA JUNIORÓW – ZJAZD III – DZIEŃ 1 i 2 – Częstochowa

SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2017-2018 – Turniej 6/6 – Strumień

VI PUCHAR ŻABIEGO KRAJU – GP 3/6 – Strumień

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW – Wałbrzych

15

EKSTRALIGA i I LIGA ŚLĄSKA JUNIORÓW – ZJAZD III – DZIEŃ 1 i 2 – Częstochowa

TURNIEJ SZACHOWY o PUCHAR RYBNICKIEGO MORZA

16

CAPABLANCA CHESS CAFE

17

AKADEMIA W SP 34

NIESŁYSZĄCY RYBNIK

18

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH kl. I – III – Poronin

AKADEMIA W ANGLOJĘZYCZNEJ

AKADEMIA W PRZEDSZKOLU 39

KLUB – zmiana

LIGA RYBNICKA Zefir Boguszowice vs NKSz przy ZNP

19
20

OGÓLNOPOLSKI INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY – Krynica

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA

AKADEMIA W DOMU KULTURY – zajęcia nie odbędą się

21

EKSTRALIGA i I LIGA ŚLĄSKA SENIORÓW – ZJAZD III – Częstochowa – DZIEŃ 1 i 2

VI TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA MDK KOSZUTKA – Katowice

22

EKSTRALIGA i I LIGA ŚLĄSKA SENIORÓW – ZJAZD III – Częstochowa – DZIEŃ 1 i 2

VI TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA MDK KOSZUTKA – Katowice

MOKATE XXXII – Goleszów

23

CAPABLANCA CHESS CAFE

24

LIGA RYBNICKA Roszada Żory vs Zefir Boguszowice

25

AKADEMIA W PRZEDSZKOLU 39

KLUB

26
27

INDYWIDUALNY PUCHAR POLSKI do lat 6 i 7 – Poronin

AKADEMIA W DOMU KULTURY

LIGA RYBNICKA MKSz Rybnik vs NKSz przy ZNP

28

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW do lat 12 i 14 – Sypniewo

OTWARTY TURNIEJ RODZINNY W SZACHACH – Tarnowskie Góry

29

II TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA MOSiR Czerwionka-Leszczyny

OLIPMIA I PRZYJACIELE – Goleszów

30

CAPABLANCA CHESS CAFE – odwołane

1

INDYWIDUALNY PUCHAR POLSKI do lat 8 – Poronin

2

KLUB – odwołane

3
4

AKADEMIA W DOMU KULTURY

5

VI SZACHOWY TURNIEJ PRZYJAŹNI POLSKO-WĘGIERSKIEJ – Katowice

6

VI SZACHOWY TURNIEJ PRZYJAŹNI POLSKO-WĘGIERSKIEJ – Katowice

+ Export Events