MECENAT

MECENAT

Zachęcamy Państwa do współpracy i objęcia mecenatem Klubu Szachowego ZEFIR Boguszowice, Akademii Szachowej ZEFIR oraz CAPABLANCA Chess Cafe.

Jako klub oferujemy umieszczenie Państwa logo wraz z linkiem w banerze bocznym na naszej stronie ksz-zefir.pl z tytułem Mecenat i Współpraca a także regularne wzmianki o Państwa firmie/instytucji na naszej stronie w dedykowanych postach. Strona posiada około 50 odsłon dziennie i staje się najczęściej odwiedzaną stroną szachową w regionie. Naszą Bazę Wiedzy szachowej odwiedzają zainteresowani z całej Polski.

Organizujemy liczne turnieje dla dzieci oraz turnieje otwarte z wieloletnią tradycją. Oferujemy możliwość umieszczenia Państwa stand’u podczas turniejów, eksponowanie Państwa firmy/instytucji w ulotkach czy w komunikatach turniejowych jako oficjalnego sponsora. Komunikaty umieszczane są na stronie chessarbiter.com oraz chessmanager.com które są głównymi stronami z turniejami w Polsce o zasięgu krajowym jak i regionalnym.

Zapraszamy do współpracy głównie podmioty u których zachowana będzie spójność marketingowa z szachami. Np:

Księgarnie, centra edukacyjne dla dzieci, prywatne przedszkola i szkoły, ośrodki sportu, studia architektoniczne, firmy programistyczne i informatyczne, kancelarie adwokackie,  centra innowacji, parki technologiczne, wydawnictwa gier planszowych, wydawnictwa książkowe, kawiarnie.

Z przyjemnością porozmawiamy z Państwem o szczegółach i możliwościach.

Zainteresowanych mecenatem prosimy o kontakt:

Mateusz Macherzyński
664 914 005
admin@ksz-zefir.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *