MECENAT

MECENAT

Zachęcamy Państwa do współpracy i objęcia mecenatem Klubu Szachowego ZEFIR Boguszowice, Akademii Szachowej ZEFIR oraz CAPABLANCA Chess Cafe.

Jako klub oferujemy umieszczenie Państwa logo wraz z linkiem w banerze bocznym na naszej stronie ksz-zefir.pl z tytułem Mecenat i Współpraca a także regularne wzmianki o Państwa firmie/instytucji na naszej stronie w dedykowanych postach. Strona posiada około 30 odsłon dziennie i staje się najczęściej odwiedzaną stroną szachową w regionie.

Organizujemy również liczne turnieje dla dzieci oraz turnieje otwarte z wieloletnią tradycją. Oferujemy możliwość umieszczenia Państwa stand’u podczas turniejów oraz wzmiankę w komunikatach turniejowych. Komunikaty umieszczane są na stronie chessarbiter.com oraz chessmanager.com które są głównymi stronami z turniejami w Polsce o zasięgu krajowym jak i regionalnym.

Proponujemy również objęcie mecenatem kolejnych cykli Grand Prix CAPABLANCA Chess Cafe. Oferujemy możliwość zostania sponsorem tytularnym Grand Prix i umieszczenia loga w banerze bocznym strony ksz-zefir.pl oraz eksponowanie Państwa firmy/instytucji w ulotkach czy w komunikatach Turniejowych jako oficjalnego sponsora.

Zapraszamy do współpracy głównie podmioty u których zachowana będzie spójność marketingowa z szachami.

Z przyjemnością porozmawiamy z Państwem o szczegółach i możliwościach.

Zainteresowanych objęciem mecenatem klubu szachowego lub akademii szachowej prosimy o kontakt:

Mateusz Macherzyński
admin@ksz-zefir.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *