ZAKOŃCZENIE ROKU W NASZYM KLUBIE

Na ostatnim w tym roku spotkaniu podsumowaliśmy wewnętrzne rozgrywki klubowe honorując nagrodami i pucharami cały rok zmagań.

Na podium:
Tadeusz Witoszek, Kazimierz Drabiniok i Mateusz Macherzyński.

Wśród juniorów:
Kamil Lubecki – niepokorny ale niepokonany:) Oraz trio naszych juniorek: Kamila, Lena i Agata – z bardzo wysoką frekwencją na zajęciach i coraz lepszą grą.

Tradycyjnie rozegraliśmy również Turniej Blitza o Kalendarze 2018 pod honorowym patronatem pana Prezesa. Zwycięzcą Daniel – któremu życzymy powodzenia w Mistrzostwach Europy w Katowicach w Blitzu i Rapidzie.

W naszym klubie to już ostatnie spotkanie w tym roku, ale przed nami jeszcze Mistrzostwa Przedszkoli i Szkół Podstawowych w katowickim Spodku w najbliższy poniedziałek, zakończenie Grand Prix Capablanca CHESS CAFE również w poniedziałek  oraz ostatni w tym roku mecz w Lidze Rybnickiej w najbliższą środę – podejmować nas będzie Klub Związku Nauczycielstwa Polskiego w Rybniku. Wszystkie wydarzenia w Kalendarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *