SZACHOWY WEEKEND – Podsumowanie

W sobotę po raz kolejny odwiedziliśmy Roszadę Żory, żeby ograć Juniorów z zaprzyjaźnionego Klubu w Lidze Żorskiej! Tym razem w składzie Franek, Agata i Wiktor. Wzięła udział także nasza czołowa Juniorka Dominika Trybuś grając ostatnie treningowe zawody przed Mistrzostwami Polski rozgrywanymi w ramach XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Trzymamy kciuki za Dominikę! Kibicować i śledzić zawody można z głównego menu Turnieje i Ligi > MP Juniorów.

W niedzielę odbyły się zawody Szachowa Wiosna 2019 w SP 5 gdzie nasi najmłodsi Juniorzy walczyli o puchary ufundowane przez SMERFY Rybnik. Podium do lat 7 zdominowali Ksawery Rebelski i Oskar Stelmach. Rewelacyjnie wypadł też Maks Urbańczyk zajmując miejsce V tuż za doświadczonymi Juniorami naszego Klubu. Wśród dziewczyn na podium stanęła Emilka Kulik. Natasza i Wiktoria również wysoko. Wśród starszych Juniorów Franek Lassak miejsce IV. Juniorzy, którzy zdobyli co najmniej 4 punkty uzyskali zaproszenie do turnieju towarzyszącego Mistrzostwom Polski Seniorów w Ustroniu 11go kwietnia. Gratulacje!

Miał też miejsce ostatni zjazd zawodów drużynowych o puchar Dors-Klimczok w Imielinie. Najmłodsza kadra klubu z grupy pana Kazika zmagała się dzielnie zajmując 8me miejsce. Druga drużyna niestety nie mogła powalczyć w ostatnim zjeździe o wyższą lokatę. Kamilowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

LINKI

LIGA ŻORSKA 3/6

SZACHOWA WIOSNA 2019 – SMERFY RYBNIK – SP 5
DZIEWCZYNY do 10 lat (2009 i młodsze)
CHŁOPAKI 8 – 10 lat (2009, 2010, 2011)
CHŁOPAKI do 7 lat (2012 i młodsi)

PUCHAR DORS-KLIMCZOK

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *