I ODM JUNIORÓW RYBNIKA – ZJAZD II

Odbył się drugi zjazd Mistrzostw Rybnika Juniorów w SP 34. Rozegraliśmy rundy III, IV i V. Organizacja dużo lepsza niż poprzednio – gdzie musieliśmy przenosić się ze stołówki z powodu niezapowiadanych remontów. Dziękujemy rodzicom za przybycie a młodym zawodnikom za sportową postawę.

Rodzicom i opiekunom zainteresowanym regułami zdobycia kategorii polecamy naszą Bazę Wiedzy, gdzie temat ten jest przystępnie przedstawiony w formie pytań i odpowiedzi.

Główne menu  Klub  Baza Wiedzy.

W SKRÓCIE O KATEGORIACH DLA DZIECI:
Warunkiem podstawowym jest zdobycie minimum 1/3 punktów (nie liczą się walkowery). Czyli min 2/5, 2/6, 2,5/7
Należy rozegrać minimum 5 partii (nie liczą się walkowery).

Dziecko niezrzeszone w Klubie i niezarejestrowane w Centralnym Rejestrze musi się zarejestrować. Wypełniony formularz z tego linku należy dostarczyć sędziemu zawodów.

Aby kategoria została przyznana należy wnieść opłatę 50 złotych w Śląskim Związku Szachowym, jeśli dziecko jest niezrzeszone w Klubie.

Ranking dziecka w zawodach można sprawdzić na stronie zawodów klikając np: Lista Startowa Wybrać drużynę Wybrac zawodnika.

Jeśli dziecko wypełni kategorię to zostanie to odnotowane w powyższym miejscu.

Przykładowo w naszych Mistrzostwach kategorię IV zdobyła już Natalia Tomko zdobywając z 5ciu partii 4,5 punkta, link do karty zawodnika:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_6889/card_z$75.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *