KSZ ZEFIR BOGUSZOWICE NA ARENACH MISTRZOSTW POLSKI I ŚLĄSKA W KWIETNIU I MAJU 2022 r.

W miesiącach kwietniu i maju odbyły się lub zakończyły zawody rangi Mistrzostw Śląska i Polski, w których aktywnie brali udział nasi zawodnicy i nasze drużyny:
1. Drużynowe Mistrzostwa Ślaska Juniorów – I Liga
2. Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów – III Liga
3. Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów do lat 10
4. Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów do lat 8
5. Indywidualne Mistrzostwa Polski  Dzieci do lat 8
6. Indywidualne Mistrzostwa Polski  Juniorów do lat 12

KSZ ZEFIR BOGUSZOWICE NA ARENACH MISTRZOSTW POLSKI I ŚLĄSKA W KWIETNIU I MAJU 2022 r. 15.01 – 10.04.2022 r. Chorzów, Stadion Śląski – Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów 2022I Liga. Nasza młoda drużyna wygrała 3 mecze, 2 zremisowała i ostatecznie zajęła XVII miejsce na 24 startujące drużyny. Na wyróżnienie zasługuje wynik Franka Lassaka 7 pkt  z 9 partii.
WYNIKI

KSZ ZEFIR BOGUSZOWICE NA ARENACH MISTRZOSTW POLSKI I ŚLĄSKA W KWIETNIU I MAJU 2022 r.

3 – 8.05.2022 r. Poronin – Mistrzostwa Polski Dzieci do lat 8. W tym roku nasz Klub reprezentował Szymon Harazin.
W walce z reprezentantami z całej Polski Szymon uzyskał 50% punktów i zdobył doświadczenie do jeszcze lepszych wyników w kolejnych zawodach.

WYNIKI

 

KSZ ZEFIR BOGUSZOWICE NA ARENACH MISTRZOSTW POLSKI I ŚLĄSKA W KWIETNIU I MAJU 2022 r.

7-8.05.2022 r. – Chorzów, Stadion Śląski – Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów 2022III Liga. Zawody w bardzo okrojonym składzie i skróconym czasie gry – nasza drużyna zakończyła na V miejscu. Indywidualnie Krzysztof Knopik wywalczył brązowy medal na II szachownicy.
WYNIKI

KSZ ZEFIR BOGUSZOWICE NA ARENACH MISTRZOSTW POLSKI I ŚLĄSKA W KWIETNIU I MAJU 2022 r.7-14.05.2022 r. Serwy – Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 12. I tym razem nie zawiodła nas nasza najlepsza “zefirka” – Karolina Figa. Wprawdzie bez medalu ale po pięknych  i zaciętych partiach zajęła wysokie VI miejsce, które daje jej możliwość reprezentowania Polski na Mistrzostwach Europy lub Świata. Natomiast IV miejsce w swojej kategorii wiekowej daje jej automatyczny awans do przyszłorocznych Mistrzostw Polski Juniorów. Gratulacje!
WYNIKI

KSZ ZEFIR BOGUSZOWICE NA ARENACH MISTRZOSTW POLSKI I ŚLĄSKA W KWIETNIU I MAJU 2022 r.28 – 29.05.2022 r. Ustroń – Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich 2022 do lat 10 i 8. Klub reprezentowali:
do lat 10 – Leonard Wodecki;
do lat 8 – Szymon Harazin, Jakub Stoltny, Franciszek Bugajski i Maria Lassak.
Zawody w pierwszej dziesiątce zakończyli:
Marysia  – VI miejsce i Szymon – X miejsce. Pozostali również dzielnie walczyli zdobywając doświadczenie do przyszłych sukcesów.

KSZ ZEFIR BOGUSZOWICE NA ARENACH MISTRZOSTW POLSKI I ŚLĄSKA W KWIETNIU I MAJU 2022 r.

WYNIKI :  C10C8D8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *