ELIMINACJE MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2024 – CZTERY ZAWODNICZKI Z AWANSEM DO PRZYSZŁOROCZNYCH MISTRZOSTW

MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW OP-SL

Pokrzywna 15-22.10.2023 r. Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL

Startowało 4 naszych juniorów. Do 3 zawodniczek, które uzyskały awans z Mistrzostw Śląska: Karolina Figa, Helena Kula i Maja Poloczek ( kat. do lat 13) dołączył Jan Kupczyk (kat. do lat 11)

Karolina Figa wywalczyła II miejsce uzyskując awans do Mistrzostw Polski Juniorów 2024. Pozostałym: Maja Poloczek ( VII miejsce), Helena Kula (XI miejsce) i Jan Kupczyk (XIV miejsce) niestety nie udało się uzyskać awansu do MPJ.

WYNIKI: C-11; D-13

PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW

Pokrzywna 2-9.11.2023 r. Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów – kategoria C-11. Nasz Klub reprezentował Jan Kupczyk – zajął XXIX miejsce. Nie udało mu się zakwalifikować do Mistrzostw Polski Juniorów 2024, jednak zdobył cenne doświadczenie, które wykorzysta w kolejnych zawodach.

.

.

Jastrzębia Góra 4-11.11.2023 r. Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów – kategoria D-13 i D-15.

Wszystkie nasze juniorki : Helena Kula ( D-13; VII miejsce), Maja Poloczek ( D-13; IX miejsce) oraz Anna Kula ( D-15; X miejsce) zajęły miejsca dające im awans do przyszłorocznych Mistrzostw Polski Juniorów.

WYNIKI: C-11, D-13, D-15

Ten niewątpliwy sukces naszych zawodniczek jak i całego Klubu nie byłby możliwy bez znacznego wsparcia finansowego Fundacji Lotto im. Haliny Konopackiej – Dziękujemy!

Gratulacje dla Karoliny, Heleny, Mai i Ani – życzymy medali w tak ciężko wywalczonych przez Was Mistrzostwach Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *